انجــمن های زیبـــایی و سلامت
باید طبق سلیقه شوهرم لباس بپوشم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجــمن های زیبـــایی و سلامت (http://www.zibasho.com/forum)
+-- انجمن: کمپ اخبار و مطالب علمی (/forumdisplay.php?fid=88)
+--- انجمن: از گوشه و کنار دنیا چه خبر؟ (/forumdisplay.php?fid=87)
+---- انجمن: اخبار اجتماعی و حوادث (/forumdisplay.php?fid=149)
+---- موضوع: باید طبق سلیقه شوهرم لباس بپوشم (/showthread.php?tid=10580)

باید طبق سلیقه شوهرم لباس بپوشم - Afshin - 2015/10/05 ساعت 17:29

زن جوان زمانیكه دید باید به سلیقه شوهرش لباس بپوشد راهی دادگاه خانواده شد و درخواست طلاق داد.
به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم همیشه دوست دارد در نوع لباس پوشیدن من دخالت كند و ما مرتب سر این موضوع با هم درگیر هستیم.
وی افزود:هربار كه می خواهیم به مهمانی برویم، قبلش با هم كلی دعوا می كنیم و همیشه باید با اعصاب خورد به مهمانی برویم. شوهرم در مورد شخصی ترین مساله زندگی ام هم می خواهد خودش تصمیم بگیرد و به من بگوید چه لباسی و چه رنگی بپوشم. گاهی اوقات سلیقه اش با من جور نیست و مثلا وقتی می گوید فلان لباس را بپوش من اصلا از آن لباس خوشم نمی آید. آن وقت است كه قیامت می شود و هردویمان یك دعوا مفصل با هم داریم.
زن جوان ادامه داد"در آخر هم من برای اینكه دعوا تمام شود مجبورم حرفش را گوش كنم و طبق سلیقه اش همان لباس را بپوشم. سه سال است كه دارم این موضوع را تحمل می كنم، ولی دیگر طاقت ندارم و می خواهم به این زندگی پایان دهم. از امر و نهی های شوهرم خسته شدم و دیگر تحمل زندگی در كنار او را ندارم.
بعد از صحبت های این زن شوهرش هم به دادگاه احضار شد.

RE: باید طبق سلیقه شوهرم لباس بپوشم - @Raha@ - 2015/10/06 ساعت 20:24

UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
بیچاره