سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شوخی یک دختر دبیرستانی با همکلاسی اش، او را راهی بیمارستان کرد
2014/12/14, ساعت 14:38
ارسال: #1
شوخی یک دختر دبیرستانی با همکلاسی اش، او را راهی بیمارستان کرد
دانش آموز 17 ساله هنگامی که خواست بنشیند ناگهان زیرپایش خالی شد؛ اتفاقی که حاصل یک شوخی بچگانه بود و اکنون این دانش آموز را برای مدتی از پشت میز مدرسه به بستر بیماری کشانده است.
روزنامه ایران نوشت:
دانش آموز 17 ساله هنگامی که خواست بنشیند ناگهان زیرپایش خالی شد؛ اتفاقی که حاصل یک شوخی بچگانه بود و اکنون این دانش آموز را برای مدتی از پشت میز مدرسه به بستر بیماری کشانده است.
اتفاقی که در چشم بر هم زدنی رخ داد شوخی بچگانهای بود. دختر نوجوان در یک لحظه خود را معلق در هوا دید. او دیگر کنترلی نداشت انگار جاذبه زمین چندین برابر شده بود. دختر دانشآموز فریادی کشید، صندلی نبود. او روی هوا چرخی زد و بعد در پلک بر هم زدنی دنیا روی سرش هوار شد. چشمانش سیاهی رفت درد تا کالبد استخوانش را فرا گرفت و...همکلاسی این دانش آموز 17 ساله نمیدانست که با اقدام بچگانه اش شرایطی را به وجود می آورد که دوست و همکلاسی اش تا مدتهای طولانی قادر به رفتن به مدرسه نخواهد بود. او از روی شیطنت برای لحظهای خواست با دوستش شوخی کند. خیلی دفعات این شوخی را با دوستانش انجام داده بود. این بار اما چرخ روزگار سرنوشت را به نوعی دیگر برای معصومه رقم زده بود. وقتی صندلی از پشتسر او کنار گذاشته شد ناگهان زیر پایش خالی شد. دختر نوجوان با شدت به پشت سقوط کرد. گردنش به تیزی صندلی خورد. دانش آموز 17 ساله از درد فریادی کشید و دیگر چیزی نفهمید، وقتی به هوش آمد روی تخت بیمارستان بود. حادثه ساعت 9 صبح یک هفته قبل در هنرستان شهید سازگار بهشهر رخ داد. اولیای مدرسه به دنبال وقوع این حادثه به سرعت او را به بیمارستان منتقل کردند.
معصومه در این باره میگوید: در کلاس درس نشسته بودیم که معلم از در وارد شد. همه ما از روی صندلیهایمان به احترام معلم بلند شدیم. معلم اجازه نشستن داد. وقتی خواستم روی صندلی بنشینم ناگهان احساس کردم زیر پایم خالی شده است تعادلم را از دست داده و با شدت به زمین سقوط کردم. گردنم به لبه صندلی برخورد کرد و درد زیادی داشتم.
بعد از اینکه در بیمارستان حالم بهتر شد شنیدم یکی از همکلاسیهایم وقتی قصد نشستن داشتم صندلی را از زیرم کشیده و باعث افتادن من شده است. وی افزود: سه روز در بیمارستان بستری بودم اما بعد از آن برای ادامه درمان به خانه آمدم. پزشکان گفته اند باید استراحت کنم، درد زیادی دارم، گردنم درد میکند. امکان حرکت راحت از من سلب شده است. پزشکان مقداری دارو داده اند. بخشی از هزینه درمان را آموزش و پرورش متقبل شد اما از این پس دیگر هزینه ها شامل بیمه مدرسه نمیشود. با وجود اینکه پدرم فوت کرده و مادرم بیکار است مجبوریم به طریقی هزینه درمان را خودمان تقبل کنیم.

مادر این دانش آموز در این باره گفت: متأسفانه یک شوخی نابجا صدمه ای را به دخترم وارد کرد که معلوم نیست در آینده چه عواقبی را برای وی به همراه خواهد داشت. رئیس اداره آموزش و پرورش بهشهر با اظهار تأسف شدید از بروز این حادثه وعده داد علاوه بر بررسی سریع وقوع این حادثه، حمایت لازم را از دانش آموز صدمه دیده انجام دهد. دانش آموز آسیب دیده با گذشت چند روز از حادثه هنوز سلامتی خود را بازنیافته است و دوران درمان را سپری میکند. پزشکان معالج این دانش آموز اعلام کرده اند این حادثه میتوانست به قطعی نخاع و حتی مرگ بینجامد.

آنقدر به مردم این زمانه بی اعتمادم که میترسم هرگاه از شادی به هوا بپرم
زمین را از زیر پاییم بکشند…
 سپاس شده توسط Sonya ، ستاره23 ، mali joon ، سارا نت ، @Raha@ ، parisaaaa ، *mana* ، mahin
2014/12/14, ساعت 17:07
ارسال: #2
RE: شوخی یک دختر دبیرستانی با همکلاسی اش، او را راهی بیمارستان کرد
شوخی خیلی خطرناکی کرده

زندگیم رو به کمال و شکوفایی ست
اکنون ثروتهای لایتناهی به زندگیم جاری می شود
هر روز بر ثروت و توانگریم افزوده میشود
 سپاس شده توسط Sonya ، Afshin ، parisaaaa
2014/12/14, ساعت 17:39
ارسال: #3
متاسفانه فقط قد بلند میکنن دریغ از یک ارزن عقل و شعور

کاش همیشه به عواقب کارهامون فکر میکردیم بعد انجام میدادیم

سپاس شده توسط Afshin ، parisaaaa
2014/12/14, ساعت 17:42
ارسال: #4
وحشتناکه
من صندلی ا ز زیر پام برداشتنBlushBlushBlushBlush

آدم ها فقط آدم هستند نه بیشتر و نه کمتر
کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی:آنها راشکسته ای
و بیش تر از آن حسابشان کنی آنها تورا میشکنند

سپاس شده توسط سارا نت ، Afshin ، parisaaaa
2014/12/14, ساعت 17:45
ارسال: #5
انقئد من میترسم از این شوخی ها

سپاس شده توسط Afshin ، parisaaaa
2014/12/17, ساعت 12:18
ارسال: #6
شوخی تو دوران مدرسه خیلی زیاد انجام میشه ولی بعضیا از شانس بدشون بدجور صدمه میبینند
یعنی الان اون هم کلاسیش چه حالی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Angel

خدایا منو ببخش بخاطر تمام درهایی که کوبیدم و خونه تو نبود..Heart
 سپاس شده توسط Afshin ، *mana*
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زن عصبانی مایع لوله بازکن را به صورت مادر و دختر پاشید Afshin 0 1,751 2015/10/23 ساعت 14:24
آخرین ارسال: Afshin
  انتقام یک دختر از خانواده خواستگاری که او را نپسندیده بودند Afshin 0 2,641 2015/10/14 ساعت 18:55
  مرگ تلخ دختر 13 ساله در سقوط از پل Afshin 0 1,975 2015/10/14 ساعت 18:44
  سکته پدر پس از مشاهده فیلم سیاه دختر Afshin 0 2,340 2015/10/14 ساعت 05:24
  گریم‌های ماهرانه برای شکار 35 دختر دم‌بخت Afshin 0 2,422 2015/10/14 ساعت 04:59
  خواستگار فیس بوکی که برادر دختر مورد علاقه اش را کشت Afshin 0 1,991 2015/09/30 ساعت 15:53
  شایعه انتشار صحنه قتل دختر جوان در تلگرام Afshin 0 2,761 2015/09/24 ساعت 04:33
  شوخی با زن متاهل ، دردسر ساز شد Afshin 0 1,760 2015/09/21 ساعت 16:40
  دختر 17 ساله در خانه مردی زندانی شد و مورد تجاوز قرار گرفت مهره گردن قربانی شکست Afshin 0 3,378 2015/09/09 ساعت 17:44
  قشه یک دختر برای تصاحب طلاهای 2دوست خود با همدستی داماد قلابی Afshin 0 1,770 2015/09/09 ساعت 17:36

پرش به انجمن: