سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرار زیرکانه دختر از باغ شیاطین
2014/06/21, ساعت 17:02
ارسال: #1
فرار زیرکانه دختر از باغ شیاطین
دختر جوان که با دوست فیس‌بوکی‌اش به ویلایی در بومهن رفته بود وقتی فهمید پای در پاتوق شیاطین گذاشته است، فرار کرد. پسران که می‌دیدند طعمه‌شان گریخته است به تعقیب خیابانی‌اش پرداختند تا این‌که در صحنه تصادفی دستگیر شدند.
ایران: این دختر به افسر بازجو گفت: همیشه فکر می‌کردم همه اتفاقات بد برای دیگران می‌افتد، فکر می‌کردم همه آنچه در روزنامه‌ها می‌نویسند یا دروغ است یا در آن اغراق شده است.

ماه گذشته بود که در فیس‌بوک با پسری آشنا شدم که در عکس‌هایش بسیار انسان شریف و خوبی به نظر می‌رسید، آشنایی من با این پسر که «صابر» نام داشت به یک رابطه دوستی تبدیل شد.

این دوستی با چند قرار ساده رنگ و شکل دیگری به خود گرفت تا این‌که صابر مرا به ویلایشان در بومهن دعوت کرد؛ باغی پر از درختان گیلاس و آلبالو و با یک استخر بزرگ وسط باغ. البته من تا پیش از ورود به ویلا تنها عکس‌هایش را در گوشی صابر دیده بودم.

26 خرداد به درخواست صابر جواب مثبت دادم و با او برای رفتن به ویلایشان راه افتادیم، سرانجام به باغ صابر رسیدیم. وارد ویلا شده بودیم، چند دقیقه‌ای از حضورمان در ویلا می‌گذشت که ناگهان متوجه حضور چند پسر دیگر شدم، آنان خنده‌هایی شیطانی داشتند.

تسلط ذهنم را به دست گرفتم و در کمال آرامش از صابر خواستم سوئیچ خودرویش را بدهد تا تلفن همراهم را که فراموش کرده بودم با خود بیاورم، بردارم. از این فرصت استفاده کردم و سریعاً با خودروی صابر از ویلا گریختم ولی صابر با دوستانش مرا دنبال کردند تا از فرار من جلوگیری کنند.

این تعقیب و گریز ادامه داشت تا این‌که ابتدای خیابان دماوند با خودروی دوستان صابر تصادف کردم و به دلیل این‌که افسران پلیس راهنمایی و رانندگی در محل حضور داشتند، اجازه فرار صابر و دوستانش را از محل ندادند و خودروی آنان را توقیف کردند.

سرانجام مأموران تجسس کلانتری با شنیدن ادعاهای این دختر، او و سه پسر دیگر به نام‌های «صابر»، «نادر» و «همایون» را برای بررسی بیشتر موضوع به کلانتری جوادیه تهرانپارس انتقال دادند.

سرهنگ «امیرهوشنگ امیری» رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس پس از بیان جزئیات این پرونده گفت: مأموران در بررسی از خودرو صابر یک دستبند، شوکر برقی و باتوم کشف کردند و تحقیقات برای افشای جزئیات این ماجرا ادامه دارد.

آنقدر به مردم این زمانه بی اعتمادم که میترسم هرگاه از شادی به هوا بپرم
زمین را از زیر پاییم بکشند…
 سپاس شده توسط mahsanana ، فرشته پاک ، سارا نت ، mahin ، Sepid ، مهسا* ، sahar naz ، @Raha@ ، نثار
2014/06/22, ساعت 00:25
ارسال: #2
RE: فرار زیرکانه دختر از باغ شیاطین
کاش نسل این جور دختر و پسرها منقرض میشد

من یه سوال دارم

این دخترها وقتی میخوان برن بیرون اونم چندساعت چطور اجازه بگیرن که خانواده اجازه بدن

سپاس شده توسط mahsanana ، Sepid ، sheyda 00 ، Afshin ، sahar naz ، نثار
2014/06/22, ساعت 14:53 (آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/06/22 ساعت 14:54 ، توسط Sepid.)
ارسال: #3
یلدا جون بلا نسبت همه.!!!
اینا یا خانواده ندارن یا اینکه دارنو و خانوادشون از همین نوع هستندIdea

سپاس شده توسط سارا نت ، mahsanana ، sheyda 00 ، Afshin ، sahar naz ، فرشته پاک ، نثار
2014/06/22, ساعت 15:26
ارسال: #4
واقعا که

خیلی حرفه اعتماد به کسی که هیچ شناختی روش نداری

سپاس شده توسط mahsanana ، Sepid ، sheyda 00 ، Afshin ، sahar naz ، نثار
2014/06/22, ساعت 23:45
ارسال: #5
ترفندش همچین زیرکانه ام نبوده پسره خنگ بوده
دختری که پا میشه میره ویلای کسی قبلش فکر هر چیزی و باید بکنه

چه کسی باور کرد جنگل جان مرا اتش عشق تو خاکستر کرد...
 سپاس شده توسط Sepid ، Afshin ، مهسا* ، mahsanana ، sahar naz ، فرشته پاک ، نثار
2014/06/23, ساعت 01:06
ارسال: #6
عزیزم میدونسته قراره چه اتفاقی بیفته

اما اینکه چندتاپسر قراره باشن رو نمیدونسته

هرچند واقعا خیلی احمقن همچین دخترهایی

سپاس شده توسط Sepid ، Afshin ، مهسا* ، mahsanana ، sahar naz ، نثار
2014/06/24, ساعت 10:42
ارسال: #7
حقشونه این دخترها هرچی که به سرشون میاد
DodgyDodgyDodgyDodgy

آدم ها فقط آدم هستند نه بیشتر و نه کمتر
کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی:آنها راشکسته ای
و بیش تر از آن حسابشان کنی آنها تورا میشکنند

سپاس شده توسط نثار
2014/06/24, ساعت 12:06
ارسال: #8
البته نمیشه این طوری هم قضاوت کرد
خیلی از دختر ها دارن چوب سادگی شونو می خورن
بعضی از پسر ها واقعا شیطانن با احساسات دختر های ساده و کم سن بدجوری بازی می کنن
کاش این و همه دختر ها اویزه گوش کنن که پسری که ادم و دوس داشته باشه
هیچ وقت با ابروش بازی نمیکنه

چه کسی باور کرد جنگل جان مرا اتش عشق تو خاکستر کرد...
 سپاس شده توسط mahsanana ، نثار ، Afshin
2014/06/24, ساعت 13:33
ارسال: #9
شیدا جون بخدا سادگی رو ماداریم

این دخترها دست پسرها رو از پشت بستن عزیزم

مگه میشه ندونه برا چی داره میره باغHuh

سپاس شده توسط mahsanana ، نثار ، Afshin
2014/06/24, ساعت 13:56
ارسال: #10
حق با یلداست
آدمند احمق که نیستند...

آدم ها فقط آدم هستند نه بیشتر و نه کمتر
کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی:آنها راشکسته ای
و بیش تر از آن حسابشان کنی آنها تورا میشکنند

سپاس شده توسط نثار ، Afshin
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زن عصبانی مایع لوله بازکن را به صورت مادر و دختر پاشید Afshin 0 1,800 2015/10/23 ساعت 14:24
آخرین ارسال: Afshin
  انتقام یک دختر از خانواده خواستگاری که او را نپسندیده بودند Afshin 0 2,660 2015/10/14 ساعت 18:55
  مرگ تلخ دختر 13 ساله در سقوط از پل Afshin 0 1,999 2015/10/14 ساعت 18:44
  سکته پدر پس از مشاهده فیلم سیاه دختر Afshin 0 2,371 2015/10/14 ساعت 05:24
  گریم‌های ماهرانه برای شکار 35 دختر دم‌بخت Afshin 0 2,450 2015/10/14 ساعت 04:59
  خواستگار فیس بوکی که برادر دختر مورد علاقه اش را کشت Afshin 0 2,002 2015/09/30 ساعت 15:53
  شایعه انتشار صحنه قتل دختر جوان در تلگرام Afshin 0 2,766 2015/09/24 ساعت 04:33
  دختر 17 ساله در خانه مردی زندانی شد و مورد تجاوز قرار گرفت مهره گردن قربانی شکست Afshin 0 3,389 2015/09/09 ساعت 17:44
  قشه یک دختر برای تصاحب طلاهای 2دوست خود با همدستی داماد قلابی Afshin 0 1,791 2015/09/09 ساعت 17:36
  راز قتل دختر یاسوجی در راه بازگشت از مدرسه زبان، کجا سر به مهر دارد؟ Afshin 0 2,045 2015/09/09 ساعت 17:06

پرش به انجمن: