سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راز عجیب یک زن در باره شوهرش که 17سال است آن را پنهان کرده
2015/02/03, ساعت 18:15
ارسال: #1
راز عجیب یک زن در باره شوهرش که 17سال است آن را پنهان کرده
زن ۳۸ ساله در حالي که دستکش هاي سفيد را از دستش خارج مي کرد و زخم هاي رقت انگيز انگشتانش را به مشاور و مددکار اجتماعي کلانتري الهيه مشهد نشان مي داد به بيان مهم ترين راز زندگي اش پرداخت
خراسان نوشت:
زن ۳۸ ساله در حالي که دستکش هاي سفيد را از دستش خارج مي کرد و زخم هاي رقت انگيز انگشتانش را به مشاور و مددکار اجتماعي کلانتري الهيه مشهد نشان مي داد به بيان مهم ترين راز زندگي اش پرداخت و گفت: تنها دختر ديپلمه فاميل هستم و دو خواهر کوچک تر از خودم دارم. همه دخترهاي فاميل هنوز به ۱۵ سالگي نرسيده ازدواج مي کردند اما من ۲۱ سال داشتم و هنوز در منزل پدرم بودم. اين موضوع براي خانواده ام به يک فاجعه تبديل شده بود آن ها با نيش و کنايه از من مي خواستند نزد فالگير بروم تا شايد بختم باز شود و بتوانم ازدواج کنم.

از سوي ديگر نيز مادرم نگران دو خواهرم بود که به خاطر ازدواج نکردن من در خانه مانده بودند آن روزها من در يک شرکت کار مي کردم و درآمد خوبي هم داشتم تا اين که سر و کله اولين خواستگار پيدا شد. خانواده ام که ذوق زده شده بودند بدون کمترين تحقيقي فقط به خاطر اين که دايي او پولدار و سرشناس بود، مرا به عقد «قادر» درآوردند.

من لباس سپيد عروس را نه به خاطر آرزوهاي خودم بلکه براي هزار دليلي که خانواده ام داشتند، به تن کردم و به اين ترتيب تن به ازدواج با قادر دادم اما تنها سه شب از ازدواجمان مي گذشت که متوجه فاجعه زندگي ام شدم. همسرم شب ادراري زيادي داشت و آن ها اين موضوع را از همه پنهان کرده بودند. آن روز قادر جلويم زانو زد و در حالي که دست هايم را محکم در دستانش مي فشرد با التماس از من خواست تا در اين باره به کسي چيزي نگويم.

گريه ها و التماس هايش باعث شد دلم به حالش بسوزد و من هم اين موضوع را ۱۷ سال از همه پنهان کردم اما ديگر از اين همه شست وشو و سختي زندگي خسته شده ام همسرم هيچ گاه حاضر نمي شود براي درمان بيماري اش نزد پزشک برود؛ هميشه بايد فضاي خانه ام را با اسپند و خوشبوکننده هوا معطر نگه دارم تا کسي متوجه بوي نامطبوع نشود زخم هاي روي دلم بيشتر از زخم هاي روي دستم است و نمي دانم به دو دخترم که بزرگ شده اند چه پاسخي بدهم. ديگر چاره اي جز طلاق برايم نمانده به همين خاطر تقاضاي طلاق دادم. شايان ذکر است با راهنمايي هاي مددکار اجتماعي کلانتري، قادر حاضر شد براي درمان بيماري اش اقدام کند و بدين ترتيب زن جوان نيز دادخواست طلاقش را پس گرفت.

آنقدر به مردم این زمانه بی اعتمادم که میترسم هرگاه از شادی به هوا بپرم
زمین را از زیر پاییم بکشند…
 سپاس شده توسط nasem1365 ، Sonya ، mahin ، ساریانا ، دریاآرام ، ملیکا
2015/02/04, ساعت 01:33
ارسال: #2
RE: راز عجیب یک زن در باره شوهرش که 17سال است آن را پنهان کرده
از این زنها توایران زیاد است که بخاطر دیگران از خواسته دلشون میگذرن

کسی باش که عمری باتو بودن یک لحظه و
لحظه ای بی تو بودن یک عمر باشد
 سپاس شده توسط hoss ، Afshin ، Sonya ، ساریانا ، دریاآرام ، ملیکا
2015/02/04, ساعت 01:55
ارسال: #3
چه مرد بیفکرو ...Troll (18)....ایششش

سپاس شده توسط Afshin ، nasem1365 ، ساریانا ، دریاآرام ، ملیکا
2015/02/04, ساعت 10:47
ارسال: #4
خانومه اشتباه کرد قبول کرد. شاید اینطوری می رفت دکتر و مداوا میشد

" آنجا كه راه نيست ، خداوند راه را مي گشايد... "
 سپاس شده توسط Afshin ، nasem1365 ، ساریانا ، دریاآرام ، ملیکا
2015/02/04, ساعت 18:19
ارسال: #5
خب مگ چیه شب ادراری ک درد بیدرمون نیس من فکر کردم ایدز داشته بنده خدا!خب این همه پوشک مخصوص آدم بزرگا هست شبا استفاده میکرد صبح دوش میگرفت ن؟زنه هم فکرش کار نکردهDodgy

از زندگی نا امید نیستم...
چون آن خدایی که بخاطر لبخند دادن به گلها، آسمان را می گریاند،
حتما روزی برای "لبخند" من هم کاری خواهد کرد...
 سپاس شده توسط Afshin ، دریاآرام ، ملیکا
2015/02/04, ساعت 22:00
ارسال: #6
اره ولی نباس اینهمه سال طول میکشید. قابل درمانه دیگه

سپاس شده توسط Afshin ، دریاآرام ، ملیکا ، ساریانا
2015/02/05, ساعت 13:01
ارسال: #7
خب بنده خدا خجالت می کشیده تو اون سن.مامان باباش زمان کودکیش باید حتما میبردنش دکتر مقصر اونا بودنDodgy

از زندگی نا امید نیستم...
چون آن خدایی که بخاطر لبخند دادن به گلها، آسمان را می گریاند،
حتما روزی برای "لبخند" من هم کاری خواهد کرد...
 سپاس شده توسط Afshin ، سهابانو
2015/02/05, ساعت 15:01
ارسال: #8
آره. ولی خب... جلوی ضررو هروقت بگیری منفعته... خوبه که بجای طلاق مشکل حل شه

سپاس شده توسط Afshin
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سرگذشت «سارا» زنی که شوهرش را کشت Afshin 0 1,682 2015/10/17 ساعت 18:22
آخرین ارسال: Afshin
  خیانت زنی به شوهرش ، بهانه قتل نوزاد 3 ماه!!! Afshin 0 1,995 2015/09/16 ساعت 16:26
  زن جوان، شکارچی مردان پولدار، البته با همدستی شوهرش Afshin 1 3,163 2015/09/10 ساعت 16:16
آخرین ارسال: nazila71
  زایمان عجیب همزمان سه خواهر در یک روز! +عکس Afshin 1 3,468 2015/09/05 ساعت 00:06
آخرین ارسال: سهابانو
  یک حادثه پیچیده عشقی/ دختر خودکشی کرد؛ پسر هم امضا کرد که خودکشی کرده! Afshin 0 2,326 2015/07/16 ساعت 16:49
  زن جوان که برای افشا نشدن راز خیانتش، شوهرش را زنده به آتش کشید Afshin 0 2,634 2015/06/30 ساعت 04:18
  عکس/ گاف عجیب در بیلبورد شهرداری Afshin 0 2,166 2015/06/21 ساعت 16:27
  کسب در آمد عجیب این دختر در ایران Afshin 0 3,723 2015/06/20 ساعت 14:28
  حادثه عجیب برای ایرباس ایرانی در ارمنستان/ فرود هواپیمای ماهان قبل از شروع باند اصلی! Afshin 0 1,974 2015/06/04 ساعت 01:44
  اقدام عجیب عروس خانم جنجالی شد +عکس Afshin 0 2,341 2015/05/17 ساعت 17:21

پرش به انجمن: