سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نامادری بدن نازنین کوچولو را با آب جوش می سوزاند
2014/07/05, ساعت 14:37
ارسال: #1
نامادری بدن نازنین کوچولو را با آب جوش می سوزاند
دختر بچه شش ساله که به دست نامادری بی رحم آزار و اذیت شده بود، از شکنجه گاه خانگی به یکی از خوابگاه های بهزیستی مشهد، انتقال یافت.

در پی تماس فرد ناشناسی با اورژانس از شکنجه گاه دختر بچه ای شش ساله به نام «نازنین» از سوی نامادری اش در منطقه توس مشهد خبر داد.

اکیپ سیار اورژانس اجتماعی همان روز برای بررسی موضوع به محل مراجعه کردند.

مددکاران با حضور در منزل پدر 32 ساله نازنین کوچولو تحقیقات خود را آغاز کردند. نازنین از شدت ترس و وحشت به اتاق خودش پناه برده بود و جرات حضور در جمع را نداشت.

نامادری 22 ساله نازنین کوچولو به صراحت به ضرب و شتم دختر شش ساله اعتراف کرد و به مددکاران بهزیستی گفت: نازنین از همسر اول شوهرم است و خودم نیز دو فرزند دارم، گاهی که نازنین شیطنت می کند، عصبانی شدم و او را کتک می زنم.

پدر نازنین هم گفت: از همسر اول به علت اینکه با هم تفاهم نداشتیم جدا شدم. نازنین ثمره ازدواج اول است و با خودم زندگی می کند. می دانم که وقتی سرکار هستم همسر دوم با بی رحمی دخترم را کتک می زد و بارها به او هشدار دادم که دست از کارهاش بر دارد اما بی فایده بود و او همچنان دخترم را آزار و شکنجه می کند.

حدود یک ساعت از حضور مددکاران و اکیپ اورژانس در منزل مرد جوان و دختر آسیب دیده گذشت تا اینکه زنگ خانه به صدا در آمد.

عموی نازنین کوچولو با دیدن مددکاران اظهار خوشحالی کرد و سپس آنان را به اتاق برادرزاده اش راهنمایی کرد. ترس و وحشت در چهره کودکانه نازنین سایه افکنده بود.

نازنین حتی از عمویش نیز ترس و وحشت داشت و سر دختر به طور نامتوازن تراشیده شده بود. چهره اش به دختران شش ساله شباهتی نداشت. زخم و خراش هایی که معلوم بود با ناخن و جسم تیز ایجاد شده بود چهره زیبایش را زشت کرده بود. لباس پاره اش و لب های خشک و هیکل لاغرش نشان از سوء تغذیه دختر بود. کبودی و کوفتگی چشم چپش بیش از همه به چشم می آمد، اینطور به نظر می رسید که زیر مشت و لگد به این حال و روز افتاده است.

عموی نازنین کوچولو، پشت سر دختر بچه شش ساله را با دست نشان داد، تا دست به سر دختر زد آه و ناله ای از سوی نازنین بلند شد.

عموی جوان نازنین گفت: ببینید این زن بی رحم چه حال و اوضاعی برای دختر برادرم به وجود آورده است. آنقدر محکم کتکش زده که پشت سرش ورم کرده است.

عمو سمت چپ بدن دختر را نیز نشان داد که آثار سوختگی با آب جوش بر روی بدنش مشهود بود. در حالی که از این وضعیت شاکی بود، گفت: تا حرفی می زنم به من می گویند در این مسئله دخالت نکن. اما دلم برای نازنین می سوزد. خواهش می کنم فریادرس نازنین باشید. او به کمک شما نیاز دارد. اگر می تواستم و قانون به من این اجازه را می داد حتما او را از این خانه نجات می دادم.

عموی نازنین افزود: بارها با زن برادرم صحبت کردم که دست از این رفتار وحشیانه بردارد اما بی فایده بوده بود. او بیمار روحی روانی است و فقط این دختر را کتک می زند و دو دختر خودش را در آرامش و آسایش کامل نگهداری می کند.

نازنین از ترس غریبه ها به گوشه اتاق پناه برد، غریبه هایی که آمده بودند پناهگاهی برای او باشند، با این حال با همان لحن کودکانه اش گفت: مادرم مرا یکسره با کمربند و سایر اجسام سخت کتک می زند، گاهی مرا در سرویس بهداشتی زندانی می کند و با کوچکترین اشتباهی سرم را به زمین می کوبد.

با توجه به شواهد موجود مشکل روحی و روانی مادر بررسی شد و اما سلامت جسمی و روحی زن جوان فرضیه ای مشکل روحی و روانی اش را رد کرد.

تحقیقات از این مادر کودک آزار همچنان ادامه دارد و پس از بررسی ها با هماهنگی قاضی کشیک صلاحیت نداشتن والدین نازنین برای نگهداری از او محرز شد.

دختر شش ساله تا تعیین و تکلیف نهایی به یکی از خوابگاه های بهزیستی مشهد منتقل شد.
اخبار حوادث - باشگاه خبرنگاران

آنقدر به مردم این زمانه بی اعتمادم که میترسم هرگاه از شادی به هوا بپرم
زمین را از زیر پاییم بکشند…
 سپاس شده توسط mahsanana ، @Raha@ ، محمد ، سارا نت ، mahin ، نثار
2014/07/05, ساعت 15:10
ارسال: #2
RE: نامادری بدن نازنین کوچولو را با آب جوش می سوزاند
چه پستند بعضی هاDodgyDodgyDodgy

آدم ها فقط آدم هستند نه بیشتر و نه کمتر
کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی:آنها راشکسته ای
و بیش تر از آن حسابشان کنی آنها تورا میشکنند

سپاس شده توسط نثار ، Afshin
2014/07/05, ساعت 15:17
ارسال: #3
درسته نامدری به مادر نمی رسه.....
اما انصافا هم انقدر بد نیست....
نباید انقدر تو مطالب ازشون بد گفت.....من خیلی خوبش هم دیدم...HeartHeart

خیلی بد شدم...41

خیلی بد شدند....Dodgy
 سپاس شده توسط محمد ، @Raha@ ، نثار ، Afshin
2014/07/05, ساعت 23:04
ارسال: #4
آقا بابک خوبشم هست

اما بدش بیشتره خدا نبخشه کسی رو که بابچه اینجور برخورد کنه

هیچکس بی دفاع تر از بچه ها نیست

انقد اعصابم خراب میشه کسی بچه ایی رو آزار میده دوستدارم خفه اش کنم

سپاس شده توسط mahsanana ، نثار ، Afshin
2014/07/06, ساعت 09:01
ارسال: #5
بچه معصوم و بی گناهه
فقط ی آدم خیلی پست چنین رفتار حیوانی انجام میده
همه چیز خوب و بد داره ولی انسان باید همیشه انسانی رفتارکنه
خوب بچه اون نبوده بچه یه مادر دیگه که بوده!!!!!DodgyDodgy

آدم ها فقط آدم هستند نه بیشتر و نه کمتر
کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی:آنها راشکسته ای
و بیش تر از آن حسابشان کنی آنها تورا میشکنند

سپاس شده توسط نثار ، Afshin
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انفجار سریالی گوشی‌ها همچنان ادامه دارد؛ این‌بار سامسونگ S3 دختری را سوزاند +عکس Afshin 0 1,645 2015/05/18 ساعت 01:45
آخرین ارسال: Afshin
  گلشاه کوچولو قربانی اعتیاد پدر و مادر!! @Raha@ 2 2,564 2015/02/22 ساعت 05:18
آخرین ارسال: sarvin 27
  اکسیر جوانی، زن جوان را سوزاند: زیبایی با اسید! + عكس Afshin 1 2,100 2014/12/27 ساعت 11:14
آخرین ارسال: @Raha@
  وقتی مادر نماز می خواند محدثه کوچولو ربوده شد Afshin 0 1,452 2014/12/20 ساعت 02:47
آخرین ارسال: Afshin
  ماجرای مرگ دردناک «مریم کوچولو» Afshin 5 4,302 2014/12/08 ساعت 15:50
آخرین ارسال: parisaaaa
  نامادری بدن دختر بچه شش ساله را با آب جوش می سوزاند parisaaaa 0 1,932 2014/08/30 ساعت 15:25
آخرین ارسال: parisaaaa
  کیفرخواست سنگین برای پدرخوانده شکنجه‌گر«سبحان کوچولو» Afshin 5 4,784 2014/05/04 ساعت 08:42
آخرین ارسال: @Raha@

پرش به انجمن: