سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید
با سلام مهمان گرامی ،
اطلاعات کاربری به ما نشان می دهد که شما در انجــمن های زیبـــایی و سلامت عضو نشده اید برای اینکه از امکانات این تالار گفتگو استفاده کنید ، باید عضو شوید.

پس هر چه زود تر اقدام به عضــویت نمائید و یا وارد شوید.

انجــمن های زیبـــایی و سلامت

انجمن های زیبایی سلامت زیباشو

توجه: دوره آموزش فرمولاسیون رنگهای زیبای مو انجمن زیباشو ๑۩۞۩.... لطفا پرسش های خود در زمینه رنگ مو را فقط اینجا مطرح کنید..... ۩۞۩๑ ๑❀95❀ مسـابـقــه : عکس از سفره هفــت سیـن ❀95❀

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طلاق به خاطر قهر یک هفته ای زن
2015/06/09, ساعت 14:52
ارسال: #1
طلاق به خاطر قهر یک هفته ای زن
زن جوان وقتی برای اولین بار از خانه شوهرش قهر کرد پایش به دادگاه خانواده باز شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، زن جوان وقتی برای اولین بار از خانه شوهرش قهر کرد پایش به دادگاه خانواده باز شد.چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: 15 ماه است که ازدواج کرده ام،، از روز اول به همسرم گفته بودم که هر زمان با هم دعوا کردیم و هرچقدر هم که دعوایمان بالا گرفت حق ندارد قهر کند و از خانه بیرون برود. به او گفته بودم هروقت اینکار را کرد باید بداند که برای همیشه می رود و من دیگر به دنبالش نخواهم رفت. همیشه این موضوع را به همسرم تاکید می کردم. همسرم هم در این مدت هربار با هم جر و بحث می کردیم از خانه قهر نمی کرد.مرد جوان ادامه داد: اما هفته گذشته سر یک موضوع ساده و بی اهمیت دعوایمان شد. فردای آن شب وقتی از خواب بیدار شدم متوجه شدم که همسرم وسایلش را جمع کرده و از خانه قهر کرده است. خیلی تعجب کردم. با اینحال یک هفته صبر کردم و با خودم گفتم شاید سر عقل بیاید و سر خانه و زندگی اش برگردد. ولی او برنگشت و هیچ پیامی هم به من نداد. وقتی این رفتارش را دیدم متوجه شدم که این زندگی برای همیشه به پایان رسیده است.وی افزود: همسرم اگر می خواست با من زندگی کند سر موضوع کوچک دست روی نقطه ضعف من نمی گذاشت و از خانه قهر نمی کرد. برای همین وقتی بعد از یک هفته همسرم به خانه نیامد تصمیم گرفتم به دادگاه خانواده بیایم و برای همیشه از همسرم جدا شوم.بعد از صحبت های این مرد قاضی همسر وی را نیز به دادگاه احضار کرد.‎

آنقدر به مردم این زمانه بی اعتمادم که میترسم هرگاه از شادی به هوا بپرم
زمین را از زیر پاییم بکشند…
 سپاس شده توسط Sonya ، mahsanana
« قدیمی تر | تازه‌ تر »
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آشنایی با قانون طلاق در ایران و شرایط آن Afshin 2 3,109 2018/08/20 ساعت 22:27
آخرین ارسال: omid024
  پایان زندگی مشترک به خاطر شغل زن Afshin 2 3,166 2018/08/17 ساعت 14:14
آخرین ارسال: vahid022
  شوهرم دارد زندگیمان را به خاطر خوانندگی خراب می‌کند Afshin 0 1,478 2015/10/14 ساعت 05:16
آخرین ارسال: Afshin
  قتل بی‌رحمانه همسر به خاطر بدهی میلیاردی! Afshin 0 1,662 2015/10/14 ساعت 05:02
  دلایل پیش پا افتاده و خنده دار طلاق در ایران Afshin 0 2,081 2015/10/01 ساعت 15:41
  قتل به خاطر یک نگاه Afshin 1 2,054 2015/09/19 ساعت 00:13
آخرین ارسال: nazila71
  چاقوکشی فرزند ناخلف به خاطر آماده نبودن شام/ مادر، فرزندش را کشت Afshin 0 2,094 2015/08/13 ساعت 13:23
  همسرم به خاطر مهریه‌اش مرا تهدید می‌كند Afshin 1 2,067 2015/07/16 ساعت 18:07
آخرین ارسال: ملیکا
  روایت مردی که به خاطر ٤ هزار تومان دوستش را کشت Afshin 0 1,578 2015/07/16 ساعت 13:32
  زن جوان به خاطر موبایل همسر خود رو به قتل رساند/ قتل با پرتاب چاقو Afshin 0 2,651 2015/06/28 ساعت 17:29

پرش به انجمن: